El. Paštas: info@energo.lt
Darbo laikas: Pr-Pn 08:00 - 16:00

Elektros kaupimo sistemos individualiems

Elektros kaupimo sistemos individualiems (ESS)

HAIKAI Harmony kaupiklis (dar vadinama baterija ar akumuliatorius) kaupia perteklinę energiją iš saulės elektrinės ar elektros tinklo tam kad galėtumėte ją panaudoti kuomet labiausiai reikia ir taip sumažina išlaidas elektros energijai.

Kaupikliui reikalingas valdymas - kad galėtu prisiderinti prie vartotojo poreikių, laiku ir tinkamai įkrautu kaupiklį, tiekti nenutrūkstamai elektros energiją. Šiai funkcijai įprastai naudojami inverteriai (keitikliai). Mūsų atveju tai SONATA hibridinis inverteris.

Visos sistemos galutiniam išbaigimui reikalingas ir energijos šaltinis. Tinka elektros tinklai, kilnojamas generatorius o geriausiai - saulės fotomoduliai.

Įsigydami HAIKAI Harmony ESS komplektą, turėsite nenutrūkstamos vienfazės elektros energijos tiekimą, galėsite be papildomų įrenginių prijungti iki 7kW saulės fotomodulių

HAIKAI Harmony ESS yra išvaizdaus dizaino tinkamo daugeliui namų ar sodybų. Kaupiklio būklė matoma displėjuje ant kaupiklio. Modulinė, besiūlė komplektavimo sistema leidžia pridėti papildomų kaupiklių iki 8 vienetų, negadinant išvaizdos.

Plonas. Kompaktiškas. Paprastas.


Svoris:
45 kg (100 Ah)
115 kg (280 Ah)
Susisiekti

Norėtumėte sužinoti, kaip galėtumėte sutaupyti?

+370 682 25235
Viber

UAB Notės Energija, Įm.k: 173858175, Palangos Juzės g. 7, Salantai, LT-97324

Mus rasite